Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Regulamin

 1. Płatności na zamawiane w sklepie produkty można dokonać na dwa sposoby:
  • za pobraniem pocztowym - za zamówiony towar Klient płaci na poczcie lub u listonosza przy odbiorze przesyłki
  • przedpłata-przelewem na nasze konto:

   Bank BPH
  • 63 1060 0076 0000 3390 0011 0960


 2. Towar zamówiony w sklepie wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmą spedycyjną. Produkty zamówione w sklepie dostarczone zostaną niezwłocznie do klienta. W razie zaistniałych trudności w realizacji zamówienia Centrum Maszyn do Szycia podejmie próbę kontaktu z zamawiającymi w celu omówienia szczegółów (prosimy o podanie numeru telefonu w zamówieniu).

  Do wartości zamówienia zostanie doliczony koszt przesyłki.

 3. W razie jakichkolwiek reklamacji prosimy kontaktować się z nami telefonicznie(nr stacjonarny 58 620 50 93 lub tel. kom.501 6470 70).
 4. Na produkty zakupione w naszym sklepie udzielamy gwarancji wg zaleceń dystrybutorów konkretych marek. Data zakupu (paragonu, faktury) rozpoczyna okres opieki gwarancyjnej. Wykonujemy również naprawy pogwarancyjne. W tym przypadku prosimy o kontakt z naszym serwisem technicznym tel. kom. 501 64 70 70 lub pod adresem email radon@a-radon.com

 5. Do każdego zakupu Klient otrzymuje paragon lub fakturę VAT wg zalecenia kupującego. Zostanie ona wystawiona zgodnie z informacjami podanymi na zamówieniu.
 6. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, dane osobowe naszych klientów zostają wprowadzone do bazy danych CENTRUM MASZYN DO SZYCIA. Baza nie będzie udostępniana innym podmiotom. Każda osoba ma prawo do wglądu swoich danych i ich poprawienia. Dane osobowe naszych Klientów wykorzystywane są wyłącznie do celów realizacji zamówień i nie będą udostępniane nikomu poza personelem pracującym przy realizacji zamówień.

 7. W przypadku pytań, sugestii, informacji bądź reklamacji prosimy o kontakt:
  Tel./fax. 58 620 50 93
  EMAIL:radon@a-radon.com