Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

O nas

Nasza rodzinna firma (założona i działająca nieprzerwanie w Gdyni od 1948 roku) zajmuje się sprzedażą i serwisem domowych oraz przemysłowych maszyn do szycia, sprzętu krojczego i prasowalniczego, a także sprzedażą akcesoriów, części zamiennych i dodatków krawieckich.

Początek działalności to firma założona przez seniora rodu Józefa Radonia w roku 1948 pod szyldem "KUPNO-SPRZEDAŻ artykułów metalowych używanych i części od maszyn do szycia" Gdynia ul. 3 maja 9. Naturalną koleją losu po Józefie firmę przejął syn Roman, a aktualnie prowadzi małżeństwo Małgorzata i wnuk Andrzej Radoń.

W chwili obecnej Centrum Maszyn do Szycia jest autoryzowanym dealerem następujących firm:Batisttella, Brother, Comel, Elna, Husqvarna, Jack, Janome, Juki, Kansai Special, Km, Pegasus, Rotondi, Siruba, Toyota. Prowadzimy sprzedaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w/w firm. Uzupełnieniem oferty maszyn i sprzętu jest import i sprzedaż akcesoriów, części zamiennych, igieł, nici, dodatków krawieckich.

Działalność firmy odbywa się pod dwoma adresami:

81-356 Gdynia ul. Starowiejska 42 
- nasz sklep firmowy

81-562 Gdynia - Orłowo ul. Nawigatorów 7 
- magazyn