Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Informacje

Nasza rodzinna firma (założona i działająca nieprzerwanie w Gdyni od 1948 roku) zajmuje się sprzedażą i serwisem domowych oraz przemysłowych maszyn do szycia, sprzętu krojczego i prasowalniczego, a także sprzedażą akcesoriów, części zamiennych i dodatków krawieckich.

Początek działalności to firma założona przez seniora rodu Józefa Radonia w roku 1948 pod szyldem "KUPNO-SPRZEDAŻ artykułów metalowych używanych i części od maszyn do szycia" Gdynia ul. 3 maja 9. Naturalną koleją losu po Józefie firmę przejął syn Roman, a aktualnie prowadzi wnuk Andrzej Radoń wraz z żoną Małgorztą.

Centrum Maszyn do Szycia jest autoryzowanym dealerem następujących firm: Brother, Comel, Elna, Husqvarna, Jack, Janome, Juki, Kansai Special, KM, Łucznik, Pegasus, Siruba,Texi, Toyota. Prowadzimy sprzedaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w/w firm. Oferujemy pomoc w kompleksowym wyposażeniu pracownii krawieckiej. Pomagamy w pisaniu biznes planów. Uzupełnieniem oferty maszyn i sprzętu jest import i sprzedaż akcesoriów, części zamiennych, igieł, nici, dodatków krawieckich.

Działalność firmy odbywa się pod dwoma adresami:

Gdynia ul. Starowiejska 42
- nasz sklep firmowy czynny poniedziałek-piątek, w godz. 10-13 i 15-17 tel. 58 620 50 93, tel. kom. 501-64-70-70

Gdynia - Orłowo ul. Nawigatorów 7
- magazyn